Σερβορυθμιστής θέσης βαρέος φορτίου 2 αξόνων
Διαστάσεις ρυθμιστή θέσης

Περιγραφή
- Πώς κινείται αυτός ο ρυθμιστής θέσης L 2 αξόνων;
1 άξονας μπορεί να περιστραφεί 360° οριζόντια, ο άλλος 1 άξονας μπορεί να περιστραφεί 360° αριστερά και δεξιά
Positioner συγκόλλησης που αποτελείται κανονικά από τον worktable γυρίζοντας μηχανισμό και τον μηχανισμό κύκλου εργασιών, οι οποίοι αφήνουν το κομμάτι εργασίας που καθόρισε στο worktable στην επιθυμητή γωνία συγκόλλησης ή συναρμολόγησης με την ανύψωση, τον κύκλο εργασιών και τη περιστροφή του worktable.
- Πώς λειτουργεί ο ρυθμιστής θέσης;
Οι σειρές μηχανισμών συγκόλλησης είναι τύπου πλευρικής ανατροπής, τύπου περιστροφής κεφαλής και ουράς, τύπου περιστροφής ανύψωσης κεφαλής και ουράς, τύπου κεκλιμένου τύπου κεφαλής και ουράς και τύπου διπλής περιστροφής, κ.λπ.
Μπορεί να ταιριάξει με χειριστή συγκόλλησης για να διαμορφωθεί σε αυτόματη ειδική μηχανή συγκόλλησης και είναι επίσης ταιριασμένο με περιφερειακό εξοπλισμό ρομπότ και ρομπότ για την πραγματοποίηση αυτοματισμού συγκόλλησης. Και μπορούμε επίσης να κατασκευάσουμε προσαρμοσμένο ρυθμιστή θέσης συγκόλλησης σύμφωνα με το διαφορετικό κομμάτι εργασίας και τις τεχνολογικές απαιτήσεις των πελατών.
Διάμετρος ρυθμιστή θέσης
| Μοντέλο | JHY4030L-080 |
| Ονομαστική τάση εισόδου | Μονοφασικό 220V, 50/60HZ |
| Κατηγορία μόνωσης κινητήρα | F |
| Περιστροφική πλάκα | Διάμετρος 800mm (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Βάρος | Περίπου 400 κιλά |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | Αξονικό ωφέλιμο φορτίο ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Επαναληψιμότητα | ±0,1 χιλιοστά |
| Θέση διακοπής | Οποιαδήποτε θέση |
Εφαρμογή
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων, ανταλλακτικά ποδηλάτων, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, έπιπλα από χάλυβα, νέα ενέργεια, χαλύβδινες κατασκευές, μηχανήματα κατασκευής, εξοπλισμός γυμναστικής κ.λπ.
Κύρια προϊόντα του positioner συγκόλλησής μας
1 άξονας με περιστρεφόμενη κεφαλή και ουρά positioner συγκόλλησης τύπου
1 άξονας με κάθετη περιστροφή της κεφαλής συγκόλλησης
1 άξονα οριζόντια περιστρεφόμενη θέση συγκόλλησης
Ρυθμιστής συγκόλλησης τύπου P 2 αξόνων
Ρυθμιστής συγκόλλησης τύπου U 2 αξόνων
Ρυθμιστής συγκόλλησης τύπου L 2 αξόνων
οριζόντιος ρυθμιστής συγκόλλησης 3 αξόνων
Ρυθμιστής συγκόλλησης με περιστροφή 3 αξόνων προς τα πάνω
Συσκευασία: Ξύλινες θήκες
Χρόνος παράδοσης: 40 ημέρες μετά την παραλαβή της προπληρωμής
Συχνές ερωτήσεις
1. Ε: Μπορεί ο ρυθμιστής θέσης σας να λειτουργήσει με το ρομπότ Fanuc μου;
Α: Ναι
2. Μπορεί ο ρυθμιστής θέσης σας να κινείται συγχρονισμένα με το ρομπότ ABB μου;
Α: Ναι, απλώς εγκαταστήστε τον κινητήρα της ίδιας μάρκας με το ρομπότ σας στον ρυθμιστή θέσης.
3. Ε: Πώς ελέγχεται ο ρυθμιστής θέσης;
Α: Όταν χρησιμοποιείτε το ρομπότ JHY, τότε μπορεί να ελεγχθεί από το σύστημα ελέγχου ρομπότ μας. όταν χρησιμοποιείτε ρομπότ άλλης μάρκας, μπορούμε να εξοπλίσουμε τον ρυθμιστή θέσης με ένα ντουλάπι PLC για να λειτουργεί με το ρομπότ σας.






