υψηλής ακρίβειας positioner συγκόλλησης με σερβοκινητήρα
Διαστάσεις ρυθμιστή θέσης

Περιγραφή
ΣΕΡΒΟ ΘΕΣΗ 2 ΑΞΟΝΩΝ
- Ρυθμιστές θέσης για συστήματα ρομπότ συγκόλλησης
-1 άξονας μπορεί να περιστραφεί οριζόντια και ο άλλος άξονας μπορεί να αναστραφεί πάνω και κάτω για συγκόλληση πολλαπλών γωνιών σύνθετων τεμαχίων εργασίας
- Ο ρυθμιστής θέσης χρησιμοποιεί την ίδια συσκευή οδήγησης με το ρομπότ και είναι διαθέσιμος με υψηλή ταχύτητα, υψηλή ακρίβεια και υψηλό ωφέλιμο φορτίο
- Παρέχει υψηλότερη ποιότητα συγκόλλησης
- Μπορεί να επιτευχθεί ένα συμπαγές σώμα με βελτιωμένη επιτρεπόμενη ροπή, αδράνεια και ικανότητα φορτίου
Μπορεί να προσαρμοστεί σε άλλες μάρκες ρομπότ όπως Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Το σχέδιο κινητήρα πρέπει να προσφέρεται από τους πελάτες, τότε αφήνουμε την τρύπα εγκατάστασης με βάση το σχέδιο κινητήρα)
Το γραφείο PLC είναι προαιρετικό.
Διάμετρος ρυθμιστή θέσης
| Μοντέλο | JHY4030P-080 |
| Ονομαστική τάση εισόδου | Μονοφασικό 220V, 50/60HZ |
| Κατηγορία μόνωσης κινητήρα | F |
| Τραπέζι εργασίας | Διάμετρος 800mm (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Βάρος | Περίπου 400 κιλά |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | Αξονικό ωφέλιμο φορτίο ≤300kg / ≤500kg (>500kg μπορούν να προσαρμοστούν) |
| Επαναληψιμότητα | ±0,1 χιλιοστά |
| Θέση διακοπής | Οποιαδήποτε θέση |
Συσκευασία: Ξύλινες θήκες
Χρόνος παράδοσης: 40 ημέρες μετά την παραλαβή της προπληρωμής
Συχνές ερωτήσεις
1. Ε: Μπορώ να χρησιμοποιήσω τον ρυθμιστή θέσης σας για το ρομπότ fanuc/abb/kuka/yaskawa μου;
Α: Ναι. Αλλά ο κινητήρας πρέπει να προσφερθεί και να εγκατασταθεί από εσάς.
2.Ε: Μπορεί η θέση σας να κινείται συγχρονισμένα με το ρομπότ σας;
Α: Ναι.






