Υψηλής απόδοσης περιστρεφόμενος ρυθμιστής συγκόλλησης 3 αξόνων
Διαστάσεις ρυθμιστή θέσης

Περιγραφή
● Αυτός ο ρυθμιστής θέσης 3 αξόνων αποτελείται από μονάδα περιστροφής πάγκου εργασίας, μονάδα οριζόντιας περιστροφής πλαισίου και ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου.
● 2 πίνακες εργασίας σε έναν ρυθμιστή θέσης, εργασία μόνο φόρτωσης και εκφόρτωσης τεμαχίου εργασίας στη μία πλευρά, βελτιωμένη απόδοση εργασίας και συμπιεσμένος χώρος
● Η κίνηση του ρυθμιστή θέσης μπορεί να ελεγχθεί γρήγορα από το κουμπί έναρξης και διακοπής.
● Μπορεί να προσαρμοστεί σε άλλες μάρκες ρομπότ όπως Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Το σχέδιο του κινητήρα πρέπει να προσφερθεί από τους πελάτες, στη συνέχεια αφήνουμε την τρύπα εγκατάστασης με βάση το σχέδιο του κινητήρα)
Το γραφείο PLC είναι προαιρετικό.
Διάμετρος ρυθμιστή θέσης
| Μοντέλο | JHY4030S-180 |
| Ονομαστική τάση εισόδου | Μονοφασικό 220V, 50/60HZ |
| Κατηγορία μόνωσης κινητήρα | F |
| Τραπέζι εργασίας | 1800*800mm (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Βάρος | Περίπου 1600 κιλά |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | Αξονικό ωφέλιμο φορτίο ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Επαναληψιμότητα | ±0,1 χιλιοστά |
| Θέση διακοπής | Οποιαδήποτε θέση |
Κύρια προϊόντα του positioner συγκόλλησής μας
1 άξονας με περιστρεφόμενη κεφαλή και ουρά positioner συγκόλλησης τύπου
1 άξονας με κάθετη περιστροφή της κεφαλής συγκόλλησης
1 άξονα οριζόντια περιστρεφόμενη θέση συγκόλλησης
Ρυθμιστής συγκόλλησης τύπου P 2 αξόνων
Ρυθμιστής συγκόλλησης τύπου U 2 αξόνων
Ρυθμιστής συγκόλλησης τύπου L 2 αξόνων
Ρυθμιστής συγκόλλησης τύπου L ανύψωσης 2 αξόνων
οριζόντιος ρυθμιστής συγκόλλησης 3 αξόνων
Ρυθμιστής συγκόλλησης με περιστροφή 3 αξόνων προς τα πάνω
Ρυθμιστής συγκόλλησης κεφαλής-ουράς 2 αξόνων με ρυθμιζόμενο εργοστασιακό σύστημα
Συσκευασία: Ξύλινες θήκες
Χρόνος παράδοσης: 40 ημέρες μετά την παραλαβή της προπληρωμής
Συχνές ερωτήσεις
Ε: Είμαστε εμπορική εταιρεία ή κατασκευαστής;
Α: Είμαστε κατασκευαστής με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας.
Ε: Έχετε δικό σας σύστημα ρομποτικής συγκόλλησης;
Α: Ναι. Είμαστε επίσης κατασκευαστής ρομποτικής συγκόλλησης.
Ε: Μπορεί ο ρυθμιστής θέσης να τοποθετηθεί στο λογότυπο του πελάτη;
Α: Ναι, μπορούμε να βάλουμε το δικό σας λογότυπο σε αυτό.
Ε: Πώς μπορείτε να εγγυηθείτε την ποιότητα του προϊόντος;
Α: Έχουμε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας στη διαδικασία παραγωγής και καλωσορίζουμε τους πελάτες να μας επισκεφτούν για να ελέγξουν την ποιότητα του προϊόντος πριν από την παράδοση.
Ε: Πόσο διαρκεί η περίοδος εγγύησης;
Α: Ένα χρόνο.






