βραχίονας ρομπότ συγκόλλησης mig tig με περιστροφέα 2 αξόνων

Περιγραφή
Είναι κατάλληλο για αυτόματη συγκόλληση, συγκόλληση ραφών και συγκόλληση διείσδυσης διαφόρων μεγάλων μερών λαμαρίνας και σύνθετων μερών.
Το ρομποτικό έχει περάσει την πιστοποίηση ευρεσιτεχνίας του Γραφείου Πνευματικής Ιδιοκτησίας της Κίνας και την πιστοποίηση CE για εξαγωγή.
Το ωφέλιμο φορτίο και το μέγεθος της περιστρεφόμενης πλατφόρμας του ρυθμιστή θέσης 2 αξόνων μπορούν να προσαρμοστούν.
Αυτός ο σταθμός συγκόλλησης ρομπότ συνήθως διαμορφώνει απλό εξοπλισμό με ευέλικτη διάταξη. Μπορείτε να αλλάξετε τη διάταξη του σταθμού ανάλογα με την κατάσταση στο έδαφος. Ο περιφερειακός εξοπλισμός που μπορείτε να επιλέξετε περιλαμβάνει: σταθμό καθαρού πυρσού, περιστρεφόμενο ρυθμιστή θέσης, σύστημα παρακολούθησης λέιζερ, τηλεχειριστήριο κ.λπ. Μπορούμε να προσφέρουμε δωρεάν εκπαίδευση στην τεχνολογία.
Τεχνική παράμετρος ρυθμιστή θέσης
| Μοντέλο | JHY4050L-080 |
| Ονομαστική τάση εισόδου | Μονοφασικό 220V, 50/60HZ |
| Μόνωση κινητήρα Calss | F |
| Τραπέζι εργασίας | Διάμετρος 800mm (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Βάρος | Περίπου 400 κιλά |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | Αξονικό ωφέλιμο φορτίο ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Επαναληψιμότητα | ±0,1 χιλιοστά |
| Θέση διακοπής | Οποιαδήποτε θέση |
Υλικό
Συγκόλληση από ανοξείδωτο χάλυβα
Συγκόλληση αλουμινίου
Συγκόλληση χάλυβα άνθρακα
Γαλβανισμένη συγκόλληση σωλήνων/σωλήνων/πλακών
Συγκόλληση με ψυχρό ρολό
Εφαρμογή
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων, ανταλλακτικά ποδηλάτων, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, έπιπλα από χάλυβα, νέα ενέργεια, χαλύβδινες κατασκευές, μηχανήματα κατασκευής, εξοπλισμός γυμναστικής κ.λπ.
Πακέτο:Ξύλινες θήκες
Χρόνος παράδοσης:40 ημέρες μετά την παραλαβή της προπληρωμής
Συχνές ερωτήσεις
Ε: Ποιες πληροφορίες πρέπει να δώσω ώστε να μου προτείνετε ένα κατάλληλο ρομπότ;
Απάντηση: Παρακαλώ δώστε τα λεπτομερή σχέδια του τεμαχίου εργασίας, συμπεριλαμβανομένου του υλικού, του πάχους, της θέσης συγκόλλησης, των διαστάσεων και του βάρους του τεμαχίου εργασίας.
Ε: Μπορείτε να παρέχετε εξατομικευμένες υπηρεσίες για το προϊόν μας;
Απάντηση: Ναι. Θα σας παρέχουμε επαγγελματικές λύσεις ρομποτικού συστήματος συγκόλλησης σύμφωνα με το συγκεκριμένο προϊόν σας. Απλώς χρειάζεται να μας στείλετε τα λεπτομερή σχέδια του προϊόντος σας και τις απαιτήσεις συγκόλλησης και στη συνέχεια θα σας παρουσιάσουμε την προσαρμοσμένη τεχνική πρόταση.
Ε: Μπορείτε να μου δείξετε μερικά βίντεο εφαρμογών;
Απάντηση: Σίγουρα. Μπορείτε να παρακολουθήσετε όλα τα βίντεο της εφαρμογής μας στο κανάλι μας στο Youtube αναζητώντας "JHY industrial robot" ή ζητώντας από τις πωλήσεις μας να σας στείλουν.
Ε: Θέλω να μάθω την ποιότητα συγκόλλησης για το προϊόν μας, τι πρέπει να κάνω;
Απάντηση: Μπορείτε να στείλετε τα δείγματά σας στο εργοστάσιό μας για δοκιμαστική συγκόλληση. Μετά τη δοκιμή συγκόλλησης, θα σας στείλουμε το βίντεο και τις φωτογραφίες συγκόλλησης για αναφορά. Επίσης, θα σας στείλουμε τα δείγματα πίσω για επαλήθευση.












