positioner συγκόλλησης στροφής σωλήνων με σερβοκινητήρα
Διαστάσεις ρυθμιστή θέσης

Περιγραφή
- Αυτός ο ρυθμιστής θέσης συγκόλλησης σωλήνων χρησιμοποιείται για ποικίλες εφαρμογές, από την περιέλιξη σωλήνων έως την τοποθέτηση πολύ μεγάλων εξαρτημάτων, όπως εξαρτήματα πλαισίου ή στύλοι φωτισμού δρόμου.
- Οι ρυθμιστές θέσης συγκόλλησης βελτιώνουν σημαντικά την παραγωγικότητα κατά τη συγκόλληση σωλήνων, αξόνων, τροχών, αγκώνων και άλλων εξαρτημάτων.
- Το μέγεθος της περιστροφικής πλάκας συγκόλλησης και το ωφέλιμο φορτίο του άξονα μπορούν να προσαρμοστούν, διατίθενται τσοκ και τροχός στήριξης.

- Μπορεί να προσαρμοστεί σε άλλες μάρκες ρομπότ όπως – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Το σχέδιο του κινητήρα πρέπει να προσφέρεται από τους πελάτες, στη συνέχεια αφήνουμε την τρύπα εγκατάστασης με βάση το σχέδιο του κινητήρα)
- Το γραφείο PLC είναι προαιρετικό.
Διάμετρος ρυθμιστή θέσης
| Μοντέλο | JHY4010T-050 |
| Ονομαστική τάση εισόδου | Μονοφασικό 220V, 50/60HZ |
| Κατηγορία μόνωσης κινητήρα | F |
| Τραπέζι εργασίας | Διάμετρος 500mm (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Βάρος | Περίπου 400 κιλά |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | Αξονικό ωφέλιμο φορτίο ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Επαναληψιμότητα | ±0,1 χιλιοστά |
| Θέση διακοπής | Οποιαδήποτε θέση |
Εφαρμογή
Ανταλλακτικά αυτοκινήτων, ανταλλακτικά ποδηλάτων, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, έπιπλα από χάλυβα, νέα ενέργεια, χαλύβδινες κατασκευές, μηχανήματα κατασκευής, εξοπλισμός γυμναστικής κ.λπ.
Συσκευασία: Ξύλινες θήκες
Χρόνος παράδοσης: 40 ημέρες μετά την παραλαβή της προπληρωμής
Συχνές ερωτήσεις
1. Ε: Πώς να επιλέξετε τους συγκολλητές σας;
Α: Παρακαλούμε πείτε μας το βάρος, τις διαστάσεις του τεμαχίου εργασίας σας και δείξτε μας τις φωτογραφίες της θέσης συγκόλλησης, και στη συνέχεια θα σας προτείνουμε τον κατάλληλο ρυθμιστή θέσης συγκόλλησης.
2. Ε: Μπορώ να χρησιμοποιήσω τον ρυθμιστή θέσης σας για το ρομπότ fanuc/abb/kuka/yaskawa μου;
Α: Ναι. Αλλά ο κινητήρας πρέπει να προσφερθεί και να εγκατασταθεί από εσάς.
3.Q: Δέχεστε προσαρμοσμένη παραγγελία;
Α: Ναι, θα μπορούσαμε να σχεδιάσουμε τον ρυθμιστή θέσης με διαφορετικό ωφέλιμο φορτίο και μέγεθος τραπεζιού εργασίας.







